Tetyana Kobzeva: "Це - Дмитро Поліщук. Він очолює Державну виконавчу ..."

Tetyana Kobzeva в facebook:

Це - Дмитро Поліщук. Він очолює Державну виконавчу службу Мінюсту. Ця служба забезпечує виконання судових рішень, в тому числі про конфіскацію майна. А потім ... передає його на продаж у відкриту систему онлайн-аукціонів СЕТАМ. Об этом сообщает fenomen-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

І все б добре, але ця система останнім часом збоїть. Декому наприклад вдається викупити землю в Ходосівці за 15 тисяч доларів по стартовій ціні - а вищі ставки інших учасників система відхиляє. Або з молотка за стартовою ціною йде автомобіль Таурег, попри наявність бажаючих заплатити за нього значно більше.

У кіберполіції запідозрили - у систему вчиняється несанкціонований вхід, тобто злам. Щоб викупати товари задешево, і потім перепродавати задорого. Це - збиток державі і профіт зловмисникам.

А ми зясували, що втручання в систему веде до.. самого голови виконавчої служби Мінюсту Дмитра Поліщука.

Є у нього кум і товариш, Олександр Порядін. Входи в систему СЕТАМ і подальший викуп майна за стартовою ціною відбувались з його офісу в центрі Києва. Більше доказів - за посиланням у розслідуванні Oleksandr Chornovalov .

Варто додати, що міністр юстиції Павло Петренко, під чиїм контролем перебуває система СЕТАМ, та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, чиї підопічні розслідують факти втручання в цю систему, члени однієї політичної сили Народний фронт.

Залишається сподіватись, що жодні політичні інтереси не стануть на заваді цього розслідування.

https//www.radiosvoboda.org/a/28586357.html

Схеми корупція в деталях - RFERL

ТОП новости

Вход

Меню пользователя