Експерт розповів, чому впала гривня


Падіння гривні в Україні, яке спостерігається з кінця липня, сезонне і відбувається щороку

Про це у ефірі Еспресо.TV розповів Ілля Несходовський, економіст, експерт Реанімаційного пакету реформ. Об этом сообщает corrupcia.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Наша валюта є сезонна і вона постійно влітку падає. Наклалося кілька факторів. Один із них те, що в кінці місяця відбулося відшкодування ПДВ, прийняття рішення про виведення коштів в якості девідентів, в нас відбулося погашення облігацій внутрішньодержавної позики нерезидентами і це спровокувало зростання долару", — сказав Несходовський.

За його словами, після цього курс буде підвищуватися, і в кінці цього року ми можемо очікувати, що він буде зросте до 30. Крім того, що населення буде скуповувати валюту, ще і представники бізнесу на цьому коливанні будуть заробляти.

"Далі спрацьовує і прийняття рішення представниками бізнесаму, щоб закуповуватися і отримати додаткові 10%, а перерахунку на річний це фактично 20%. Жоден банк не дає такий відсоток", — сказав Несходовський.

У кінці він додав, що ситуація не критична і, можливо, її стабілізують.

  • Нагадаємо, Мінекономрозвитку прогнозує, що на кінець 2018 року обмінний курс гривні до долара становитиме 28,5 грн/долар.
  • На понеділок, 6 серпня, НБУ встановив валютний курс на рівні 27,09 грн/дол. і 31,4грн/євро.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/08/06/ekspert_rozpoviv_chomu_vpala_gryvnya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя