«Який лідер, такий і депутат»: Участь соратника Тимошенко в ході УПЦ МП не здивувала соцмережі

Народний депутат від ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль брав участь у хресній ході Московського патріархату.

Фотографію, як Дубіль іде у натовпі вірян поруч з одним із лідерів партії «За життя» Євгенієм Мураєвим, на днях опублікувавблогер Євген Піддубний.

У прес-службі лідера «Батьківщини» відмовилися надавати будь-які офіційні коментарі щодо участі їхнього депутата у заходах Московського патріархату, які пройшли 27 липня в Києві. Натомість, користувачі соціальних мереж не поскупилися на коментарі.

Для більшості із них поява Валерія Дубіля на ході УПЦ МП не стала новиною. Немає чому дивуватися, оскільки Тимошенко співпрацює з Кремлем, а тому закономірно, що її депутат – адепт московської церкви, вважають коментатори.

«Я б не дуже здивувався і Юльку там побачити», «Який лідер, такий і депутат…», «А Тимошенко що інша? Нічого дивного», «Хазяйка партії – подруга Путіна і Медведчука, а він що мав іти з антирашистською хресною ходою? Та його Юля з’їла б!», «Московське б*дло, як його патрон Тимошенко. Без її відома він цього не зробив би», «Ну а що дивного, коли лідер – кремлівська сатана», «Відробляє московські гроші, які отримує партія», «Розвідник», «Ще один доказ лжепатріотизму», – написали вони у коментарях.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя