Помер колишній нардеп від "Батьківщини" Роман Забзалюк

Помер Роман Забзалюк

Помер Роман Забзалюк – колишній народний депутат України і екс-керівник Миколаївської обласної організації ВО "Батьківщина", якому було 58 років. Об этом сообщает digital-tv.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомив політтехнолог Федір Левченко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, колишній політик помер через важку онкологічну хворобу.

"На 59-му році життя, помер екс-народний депутат України, екс-керівник Миколаївської облорганізації ВО "Батьківщина" Роман Забзалюк.
Причина – рак", – розповів Левченко.

Хто такий Роман Забзалюк? Був народним депутатом України V, VI, VII скликань, членом комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, заступником голови комітету ВР з питань національної безпеки і оборони. Очолював Миколаївську обласну партійну організацію "Батьківщина" з 1999 по 2013 роки.

3 грудня 2013 року під час Євромайдану Забзалюк повідомив про складання депутатського мандата у зв’язку з незгодою з політичною ситуацією в країні, заявивши при цьому, що "причина в тому, що я бачу, що окремі представники політичних сил — як з одного боку, так і з іншого – штовхають країну, фактично, на пряму конфронтацію, і на кровопролиття". Проте згодом, він відкликав з Верховної Ради свою заяву про складання депутатських повноважень. 16 січня 2014 року Роман Забзалюк був виключений зі складу фракції ВО "Батьківщина".

Політик був нагороджений орденом Червоної Зірки, орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, орденом Володимира Великого III ступеня.


Джерело статті: “http://24tv.ua/pomer_kolishniy_nardep_vid_batkivshhini_roman_zabzalyuk_n1044618”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя