У Раді відмовились розглядати законопроект про підготовку сержантів за стандартами НАТО

Народні депутати не змогли включити в порядок денний парламенту проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби) (№10181 ).

За відповідне рішення проголосували 215 народних депутатів, передає кореспондент УНН. Об этом сообщает mstyle.in.ua со ссылкой на СМИ.


Згідно з результатами голосування, даний законопроект не був включений до порядку денного.


"Парламент не зміг прийняти Закон щодо розвитку сержантського складу ЗСУ (проект №10181) за стандартами армій країн НАТО. Сержанти — головні в підтриманні військової дисципліни, індивідуальній підготовці і збереженні бойових традицій. Сподіваємося, що цей закон буде прийнято", — написав у Twitter начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко.


Нагадаємо, народні депутати не змогли включити в порядок денний парламенту президентський закон про врегулювання капеланської діяльності в Збройних силах України.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_radi_vidmovylys_rozglyadaty_zakonoproekt_pro_pidgotovku_serzhantiv_za_standartamy_nato_315898.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя